Różni wykonawcy

SIEMACHA PO KOLĘDZIE

Data premiery: 2014-12-09

„Siemacha po kolędzie’ to przepiękna płyta kolędowa, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę DOMU DZIECKA w Odporyszowie.

W projekt ten zaangażowali się młodzi topowi wykonawcy Universal Music Polska i Magic Records, którzy zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy w duetach z utalentowanymi wychowankami Stowarzyszenia Siemacha.

Wychowankowie SIEMACHY to młodzi ludzie, w wieku od 12 do 18 lat, którzy na co dzień spędzają wiele czasu w pracowniach muzycznych prowadzonych przez SIEMACHĘ. Właśnie tam, korzystając z możliwości kontaktu z rówieśnikami oraz udziału w bezpłatnych warsztatach, rozwijają swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wielu z nich marzy o profesjonalnej karierze muzycznej, a niektórzy grają w amatorskich zespołach. Wychowankowie pochodzą z różnych miast i różnych środowisk – niektórzy z nich zmagają się problemami materialnymi, a inni pokonują ograniczenia o charakterze psychologicznym, społecznym czy emocjonalnym. Bez względu na powód, dla którego korzystają z bezpłatnej oferty placówek SIEMACHY, łączy ich chęć tworzenia pozytywnej społeczności młodych ludzi i rozwijania swoich talentów. Niemal każdego dnia, w godzinach popołudniowych, spędzają czas na warsztatach i spotkaniach w SIEMASZE. Ich występy muzyczne są stałym elementem wszystkich uroczystości Stowarzyszenia.

Na płycie usłyszycie między innymi :

RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO  – wokalistę, w którego zespole gra jeden z wychowanków SIEMACHY

HONORATĘ SKARBEK

MARGARET

KASIĘ POPOWSKĄ

MARIE NIKLINSKĄ

ADIEGO KOWALSKIEGO

SARSĘ MARKIEWICZ

PAMELĘ STONE

Playlisty
Hity 2018 9 utworów