Różni wykonawcy

Gwiazdy po kolędzie - Siemacha

Data premiery: 2015-11-20

Gwiazdy po kolędzie, Siemacha z Gwiazdami „Gwiazdy po kolędzie” to przepiękna płyta kolędowa, z której dochód zostanie przeznaczony pomoc dzieciakom ze Stowarzyszenia Siemacha.

W projekt ten zaangażowali się młodzi topowi wykonawcy Universal Music Polska i Magic Records, którzy zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki kojarzące się z magią Świąt Bożego Narodzenia wraz z utalentowanymi wychowankami Stowarzyszenia Siemacha.

Wychowankowie Siemachy to młodzi ludzie, w wieku od 12 do 18 lat, którzy, na co dzień spędzają wiele czasu w pracowniach muzycznych prowadzonych przez Siemachę. Właśnie tam, korzystając z możliwości kontaktu z rówieśnikami oraz udziału w bezpłatnych warsztatach, rozwijają swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wielu z nich marzy o profesjonalnej karierze muzycznej, a niektórzy grają w amatorskich zespołach. Wychowankowie pochodzą z różnych miast i różnych środowisk – niektórzy z nich zmagają się problemami materialnymi, a inni pokonują ograniczenia o charakterze psychologicznym, społecznym czy emocjonalnym. Bez względu na powód, dla którego korzystają z bezpłatnej oferty placówek Siemachy, łączy ich chęć tworzenia pozytywnej społeczności młodych ludzi i rozwijania swoich talentów. Niemal każdego dnia, w godzinach popołudniowych, spędzają czas na warsztatach i spotkaniach w Siemasze. Ich występy muzyczne są stałym elementem wszystkich uroczystości Stowarzyszenia. Projektowi od pierwszej edycji patronuje Kard. Franciszek Macharski – przyjaciel i „ambasador” Siemachy od 1993 roku, Członek Honorowy Stowarzyszenia Siemacha. - ONZ POLSKA, firma Inter-Bud z Krakowa.

Sprawdzony partner Siemachy, generalny wykonawca Nowoczesnego Domu Dziecka w Odporyszowie a także wiele firm i organizacji wspomagających i popierających Siemachę. Na płycie usłyszycie między innymi: Rafała Brzozowskiego, Margaret, Kasię Popowską, Antka Smykiewicza, Sarsę oraz Pamelę Stone.

CD 1

1
1. Margaret & Chór Siemacha - A kto wie czy za rogiem
2
2. Antek Smykiewicz & Chór Siemacha – Ten zimowy czas
3
3. Rafał Brzozowski - Let It Snow
4
4. Kasia Popowska - Have Yourself a Merry Little Christmas
5
5. Sarsa & Chór Siemacha - Last Christmas
6
6. Pamela Stone - Wesoła nowina
7
7. Artyści & Chór Siemacha - Gdy się Chrystus rodzi
8
8. Siemacha - W żłobie leży
9
9. Siemacha - Pada śnieg
10
10. Siemacha - Przybieżeli do Betlejem
11
11. Pamela Stone - All I Want for Christmas Is You
Playlisty
Hity 2018 9 utworów